HAKKIMIZDA

2000 yılında LAMDA PROJE İNŞAAT TESİSAT TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. adı altında kuruldu. Temel faaliyet alanı mekanik tesisat uygulamalarıdır. Kurulduğu günden itibaren etik mühendislik disiplini içerisinde teknik çözümlerden taviz vermeden çalışmayı kendisine temel ilke edinmiştir.

Firmamız çağın ve teknolojinin tüm gerekliliklerini yerine getirebilmek için teknik konuların ve ekonomik koşulların getirdiği yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Öncelikli amacımız bizden istenilen hizmeti en yüksek kalitede, en ekonomik fiyata yerine getirmektir.

Firmamızın taahhüdü altında tamamlanan projeler bizim için en değerli referanslarımız olmuştur. Bu nedenle müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam etmek için her zaman ilkeli ve dürüst çalışmaya devam edecektir.

LAMDA kaliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden, uygun fiyatlarla müşterilerine ısıtma-soğutma sistemleri, klima-havalandırma sistemleri, temiz su-pis su sistemleri, yangından korunma- yangınla mücadele- yangın söndürme sistemleri ve bina otomasyonu sistemleri uygulamalarında hizmet vermektedir.

Projelerinizde fark yaratacak çözümler için siz değerli müşterilerimize her an hizmet etmeye hazırız.

MİSYON

Yüklendiğimiz taahhütlerin müşterilerimize en yüksek memnuniyeti sağlayacak şekilde tamamlanabilmesi için, modern mühendislik ve teknolojik yenilikleri takip etmek, müşterilerine sunmak LAMDA’nın taahhüdüdür.

Tamamladığımız işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz huzurunda en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız.

VİZYON

LAMDA aktif olduğu sektörde, sunduğu hizmetleriyle sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflerimiz stratejilerimiz şöyledir;

• Üstlenilmiş projelerde en gelişmiş teknolojiler ile çalışmak.
• Hizmetlerde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak.
• Hizmet ettiğimiz sektörün en saygıdeğer firmaları arasında yer almak.